Teenused

Meie kliinik teenindab kõiki väikeloomi!

b-410531-dog_Animated_AnimalMeie juurde on võrdselt teretulnud nii kass, koer, hamster, rohtlahaukur, uruhiir, tšintšilja, deegu ning samuti kõik teised väikeloomad.

Omame ka ulatuslikku kogemust agressiivsete (metsikute) loomade käsitlemisel.

  • Ülevaatus ja nõustamine

Nõustame oma kliente kõigis väikeloomi puudutavates valdkondades. Sealhulgas ka väikeloomade toitumise, tervishoiu jms. teemade osas.

  • Haiguste ravi ja diagnostika

Diagnostikaks on meil abiks röntgenaparaat, ultraheliaparaat ning vereproovide tegemise võimalus.

  • Vaktsineerimine

Vaktsineerimise protseduur koos vaktsineerimise tõendi täitmisega kestab ligikaudu 15 minutit.

  • Mikrokiipide paigaldamine ja registreerimine

Mikrokiibi paigaldus on lühike protseduur (meenutab süstimist) ning kestab koos mikrokiibi registreerimisega rahvusvahelisse registrisse ligikaudu 15 minutit. Rahvusvahelisse registrisse registreerimine on tasuline (tasu on 11.50 EUR).

Loomaomanikul on võimalik mikrokiipi registreerida ka ise (tasuta) http://www.eesti.ee koduleheküljel – http://www.eesti.ee/est/teemad/kodanik/perekond/lemmikloom_1

Kui vajate http://www.eesti.ee kodulehel mikrokiibi andmete registreerimisel abi, siis palun helistage oma kohaliku omavalitsuse infonumbril.

  • Vereproovid ja -uuringud

Meie kliinikus on kasutusel  kaasaegsed IDEXX biokeemia ja hematoloogia vereproovimasinad. Tulemused saabuvad juba lühikeste tundide jooksul.

Vajadusel teeme koostööd ka Synlab Eesti OÜ laboriga ning seetõttu erineb proovi tulemuste saamise aeg vastavalt proovi andmise ajale. Hommikul (enne kella 13:00) antud proovid sõidutab laborisse enda laboribuss ning tulemused saabuvad sama tööpäeva jooksul. Kui proov võetakse pärast kella 13:00, siis saabuvad tulemused järgmisel tööpäeval.

Vajadusel teeme koostööd ka Laboklin laboriga. Saksamaale saates võtavad proovi tulemused aega tavaliselt 1-2 nädalat.

Uriiniproovid ja -uuringud

  • Steriliseerimine ja kastreerimine

Steriliseerimine (emane loom) ja kastreerimine (isane loom) on aeganõudvad operatsioonid, milleks on alati vajalik aeg ette registreerida.

Nende operatsioonide tegemiseks pannakse loom alati narkoosi ning seetõttu on oluline meeles pidada, et loom peab enne steriliseerimist/kastreerimist olema vähemalt 6 tundi söömata. Juua võib anda.

  • Pehmete kudede kirurgia (haavade õmblemine, kasvajate eemaldamine jne)

Kõigi kirurgiliste protseduuride puhul peavad olema täidetud steriliseerimise/kastreerimise juures toodud nõuded – aeg peab olema eelnevalt kokku lepitud ning loom peab olema vähemalt 6 enne operatsiooni söömata.

  • Hambakivi eemaldamine ja suuhügieen, võimalusel hammaste väljatõmbamine

Kergemat hambakivi proovime eemaldada esmalt ilma narkoosita (kui loom talub seda). Juhul kui on vaja loom panna narkoosi, peavad olema täidetud samad nõuded, mis kõigi operatsioonide puhul (aeg eelnevalt kokku lepitud ja loom vähemalt 6 tundi söömata).

  • Koduvisiidid

Teeme vastavalt võimalusele Tallinna piires koduvisiite E-P 09:00-21:00. Erikokkuleppel ning erandjuhtudel on võimalik koduvisiite korraldada ka Harjumaa piires. Koduvisiidi tellimiseks palume helistada meie üldtelefonil 652 2722.

  • Loomahoiu teenus/ loomade hotell

Pakume vastavalt võimalusele loomahoiu teenust kõigile väikeloomadele ajaks, mil Teil on vaja viibida kodust eemal. Täpsema info küsimiseks helistada meie üldtelefonil 652 2722.

Loomahoiu teenuse kasutamiseks palume Teil eelnevalt kindlasti oma loom vaktsineerida.

Loomahoiu teenuse hind varieerub, kuna lõplik hind koosneb järgnevatest komponentidest:

– looma suurus

– kokkulepe toidu osas (klient toob loomaga kaasa tema toidu või ostab selle meilt)

– kokkulepe liiva osas (klient võib ise anda kaasa vajaliku liiva või osta seda ka meilt)

– looma hooldusvajadus (kui palju loom vajab jalutamist, toitmist, tegelemist jne)

– looma tervislik seisund ja ravivajadus (sh ravimid)

– ööbimise päevade arv

Meie teenuste hinnakiri on alalehel “Hinnakiri”.